Kalendern_M.png

Årsmöten 2019

För vidare information gällande årsmöten Region Mellan kontakta respektive lokal chef.

25 jan
Marko Pöllänen, chef BI Eskilstuna
Tel: +46 16 15 54 84
Mobil: 0725-79 78 13
Mail:marko.pollanen@sverigesbyggindustrier.se

29 jan
Anders Ragnarsson, chef BI Uppsala
Tel: 018-566121
Mobil: 070-361 57 50
Mail: anders.ragnarsson@sverigesbyggindustrier.se

31 jan
Mikael Granlund, chef BI falun
Tel: 023-581 62
Mobil: 0708-36 83 20
Mail: mikael.granlund@sverigesbyggindustrier.se


Michael Daun, chef BI Västerås
Tel: 021-349351
Mobil: 0709-30 74 74
Mail: michael.daun@sverigesbyggindustrier.se


Cecilia Johansson, chef BI Linköping
Tel: 013-25 30 59
Mobil: 0705-35 57 53
Mail: cecilia.johansson@sverigesbyggindustrier.se

7 mars
Annika Almeen, chef BI Örebro
Tel: 019-19 57 87
Mobil: 0768-195787
Mail: annika.almeen@sverigesbyggindustrier.se


Jan Malmberg, chef BI Norrköping
Tel: +46 11 19 49 71
Mobil: +46 70 510 66 25
Mail: jan.malmberg@sverigesbyggindustrier.se

 

skriv ut