Årsmöten 2017

För vidare information gällande årsmöten Region Mellan kontakta respektive lokal chef.

27 jan
Anders Ragnarsson, chef BI Uppsala
Tel: 018-566121
Mobil: 070-361 57 50
Mail: anders.ragnarsson@sverigesbyggindustrier.se

27 jan
Marko Pöllänen, chef BI Eskilstuna
Tel: +46 16 15 54 84
Mobil: 0725-79 78 13
Mail: marko.pollanen@sverigesbyggindustrier.se

2 feb
Mikael Granlund, chef BI falun
Tel: 023-581 62
Mobil: 0708-36 83 20
Mail: mikael.granlund@sverigesbyggindustrier.se

15 feb
Michael Daun, chef BI Västerås
Tel: 021-349351
Mobil: 0709-30 74 74
Mail: michael.daun@sverigesbyggindustrier.se

28 feb
Cecilia Johansson
Tel: 013-25 30 59
Mobil: 0705-35 57 53
Mail: cecilia.johansson@sverigesbyggindustrier.se

2 mar
Annika Almeen, chef BI Örebro
Tel: 019-19 57 87
Mobil: 0768-195787
Mail: annika.almeen@sverigesbyggindustrier.se

6 mar
Jan Malmberg
Tel: +46 11 19 49 71
Mobil: +46 70 510 66 25
Mail: jan.malmberg@sverigesbyggindustrier.se

 

skriv ut
Filtrera Regionvis
Norra norrland Södra norrland Mellan Öst /vast Syd

TWITTER